Відгуки  >

Компанія «ControlStyle» успішно впоралась з усіма завданнями, поставленими при створенні сайту Уральської золотої фабрики: витримано стильове рішення дизайну, створена дуже зручна система адміністрування, що дозволяє оперативно оновлювати каталог...

Уральська золота фабрика,
Плашкіна Є.

Публікації  >

Технології  >  Верстка веб-сторінок, уживані стандарти

Під час верстки макетів web-сторінок мають утілюватися затверджені у компанії за основу стандарти. Насьогодні основними стандартами компанії є:

  • Розширювана мова розмітки, XML 1.0;
  • Мова перетворень, XSL (XSLT) 1.0;
  • Мова гіпертекстової розмітки, XHTML 1.0 / Strict;
  • Каскадні таблиці стилів, CSS 2.0;
  • Об'єктно-орієнтована скриптова мова програмування Javascript 1.5.

XML 1.0

У застосуванні розширюваної мови розмітки XML для представлення вкладених даних перевагу надають використанню дочірніх вузлів (childs nodes), а не атрибутів (attributes) окремо узятого вузла. Крім того, рекомендується задавати імена вузлів (тегів) маленькими латинськими літерами, англійською мовою. Для логічного представлення рівнів вкладеності тегів рекомендується в процесі верстки використовувати символи табуляції.

XHTML 1.0 / Strict

Будь-яка web-сторінка має розпочинатися з тега !DOCTYPE із зазначенням стандарту XHTML 1.0 / Strict:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">

Готова верстка web-сторінки мусить відповідати стандарту XHTML 1.0 / Strict і проходити тест на відповідність до своєї специфікації (процедура проходження тесту здійснюється на сайті validator.w3.org). Для логічного представлення рівнів вкладеності тегів рекомендується в процесі верстки макету використовувати символи табуляції. Отриманий макет сторінки не повинен містити інформації про оформлення документа, представляючи дише його логічну структуру.

CSS 2.0

Каскадні таблиці стилів, створюваних під час розробки інтернет-сайту, рекомендується виносити в окремі файли, та підключати їх у HTML-коді сторінки:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styles/index.css" />
<style type="text/css">
<!--
    @import url("styles/index.css");
-->
</style>

Отримані каскадні таблиці стилів повинні відповідати стандарту CSS 2.0 і проходити тест на відповідність до своєї специфікації (процедура проходження тесту виконується на сайті jigsaw.w3.org/css-validator/). Каскадні таблиці стилів мають розроблятися з урахуванням того, що розроблюваний інтернет-сайт повинен коректно відображатися у таких інтернет-оглядачах, як Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla, Netscape, Opera.

Javascript 1.5

Код Javascript, створюваний під час розробки інтернет-сайту, рекомендується виносити в окремий файл, підключаючи його в HTML-коді сторінки:

<script type="text/javascript" src="scripts/main.js"></script>

Програмування мовою Javascript має здійснюватися з урахуванням того, що отриманий код мусить коректно працювати у таких інтернет-оглядачах, як Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla, Netscape, Opera.

← До переліку технологій

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.