Відгуки  >

Сайт ' Evergreen Nurseries ' був закінчений місяць тому. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що він наблизив до нас клієнтів. У новому сайті багато фотографій рослин, що дозволяє потенційним покупцям бачити те, що вони хочуть купити. Ми...

Evergreen Nurseries,
Таня Бишоп

Публікації  >

Про компанію

Компанію «ControlStyle» було засновано влітку 2003 року групою випускників УГТУ-УПИ. Наш вихід на ринок послуг у розробці та дизайні інтернет-сайтів був ознаменований появою оригінальних авторських проектів та ідей.

Насьогодні ми — незалежне сучасне підприємство, що розвивається досить стрімко, пропонуючи різноманітні інтернет-рішення для усього розмаїття в галузях діяльності наших Замовників.

Наша перевага полягає в униканні шаблонних проектів, якими зловживають деякі студії. До кожного Клієнта маємо власний індивідуальний підхід. Для влучного забезпечення потреб Замовника, ми розглядаємо завдання "його очима" під час розробки та виконання проекту. Кожний з наших інтернет-сайтів укладається "з нуля", керуючись лише потребами певного Клієнта. Тому кожен без винятку проект нашої дизайн-студії є унікальним. Серед наших робіт не зустрінеться бодай двух подібних інтернет-сайтів чи інтернет-магазинів. Своїм Клієнтам ми пропонуємо лише те, чого вони дійсно потребують, що справді окупиться у майбутньому. І звісно ж, ми пишаємося кожною своєю роботою.

Зараз компанія надає різноманітні дизайнерські послуги, професійно займається розробкою інтернет-сайтів, мультимедіа-презентацій будь-якого рівня складності, створенням відеороликів і 3D-анімації. У штаті компанії є і професійний фотограф, і відеооператор, і фахівець з написання музичних композицій. Крім цього, в компанії ведеться розробка різного спеціалізованого програмного забезпечення (як для внутрішніх потреб, так і для широкого вжитку).

Наше підприємство налаштоване на довготривалу співпрацю та партнерство. Ми повсякчас відкриті до налагодження дружніх партнерських стосунків. Адже отримання високих прибутків може грунтуватися лише на взаємокорисній співпраці.

Поточний проект: Solidarité Charente Ukraine Association Solidarité Charente Ukraine

На початок сторінки© 2024 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.