Відгуки  >

Компанія «ControlStyle» успішно впоралась з усіма завданнями, поставленими при створенні сайту Уральської золотої фабрики: витримано стильове рішення дизайну, створена дуже зручна система адміністрування, що дозволяє оперативно оновлювати каталог...

Уральська золота фабрика,
Плашкіна Є.

Публікації  >

Клієнти  >  Турфірма «Верховий круїз»

Логотип

Теперішні вчені вважають, що кінні походи — чудовий емоційний струс, розрядка від нервових перенавантажень. А з чим порівняти емоційний вплив вранішніх прогулянок верхи по заспаному лісі, по луках, ще вологих від роси чи по приміському паркові, безлюдному в цій порі, сповненому пташиним співом? Французький професор Ю. Лаллері сказав: «Прогулянки верхи дарують відчуття незалежності, дозволяють наодинці пристосовуватися до життєвих обставин, усвідомлюючи, що жити можна з задоволенням, а не лише в напруженні та стражданні».

Кінно-туристичний комплекс «Верховий круїз» (м. Йошкар-Ола) пропонує різноманітні велосипедні, піші і кінні тури.

Кінні тури представлені комплексом послуг, що містить навчання верховій їзді, заняття у відкритому манежі, виїзди на кінні маршрути різного ступеня складності, кінне спорядження, проживання, харчування і додаткові послуги (караоке, російська лазня, оренда мангала, більярд, теніс, настільні ігри).

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.