Відгуки  >

Від роботи з компанією «ControlStyle» в нас залишилися тільки приємні враження. Співробітники фірми проявили оперативність при виконанні редизайну інтернет-магазину, завершивши роботу раніше обумовленого терміну (!). Також порадувало розуміння...

Компанія «Фотосвіт»,
Хілай В.

Публікації  >

Новини  >  Інформаційне повідомлення

Товари з Китаю досить популярні. Все тому, що їхні творці роблять ставку на дешевизну, при цьому безсоромно копіюють дизайн та інші характеристики продуктів іменитих брендів. Умільці з Піднебесної копіюють мобільні гаджети, преміальні авто і навіть цілі альпійські міста.

Ситуація на світовому ринку пошукових систем також відповідає загальній картині. Слідуючи второваним Google, Яндексом і Bing шляху, найбільший китайський пошуковик Baidu офіційно оголосив про відмову від використання HTTP при формуванні своєї видачі на користь шифрованого аналога.

Як подібне рішення керівництва Baidu відіб'ється на SEO оптимізаторах з Піднебесної? По суті, нововведення означає, що оптимізатори і вебмастера більш не зможуть ефективно збирати дані за ключовими словами для подальшої аналітики та вироблення стратегій по залученню на свої сайти додаткового органічного трафіку за рахунок оптимізації текстового контенту.

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.