Відгуки  >

У компанію «ControlStyle» ми звернулися по рекомендації компанії «Фотомір-Вігорос». Дуже задоволені своїм вибором. Співробітники компанії «ControlStyle» молоді творчі люди, що йдуть в ногу з часом. В області дизайну і web-проектування вони...

Компанія «ДАСС-Єкатеринбург»,
Хілай В.

Публікації  >

Новини  >  Інформаційне повідомлення

Товари з Китаю досить популярні. Все тому, що їхні творці роблять ставку на дешевизну, при цьому безсоромно копіюють дизайн та інші характеристики продуктів іменитих брендів. Умільці з Піднебесної копіюють мобільні гаджети, преміальні авто і навіть цілі альпійські міста.

Ситуація на світовому ринку пошукових систем також відповідає загальній картині. Слідуючи второваним Google, Яндексом і Bing шляху, найбільший китайський пошуковик Baidu офіційно оголосив про відмову від використання HTTP при формуванні своєї видачі на користь шифрованого аналога.

Як подібне рішення керівництва Baidu відіб'ється на SEO оптимізаторах з Піднебесної? По суті, нововведення означає, що оптимізатори і вебмастера більш не зможуть ефективно збирати дані за ключовими словами для подальшої аналітики та вироблення стратегій по залученню на свої сайти додаткового органічного трафіку за рахунок оптимізації текстового контенту.

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.