Відгуки  >

У компанію «ControlStyle» ми звернулися по рекомендації компанії «Фотомір-Вігорос». Дуже задоволені своїм вибором. Співробітники компанії «ControlStyle» молоді творчі люди, що йдуть в ногу з часом. В області дизайну і web-проектування вони...

Компанія «ДАСС-Єкатеринбург»,
Хілай В.

Публікації  >

Новини  >  Інформаційне повідомлення

Функція голосового пошуку - важливий напрямок, активно просуває Google і в додатку Google-Пошук, і на пристроях Android. Для залучення уваги користувачів пошукова демонструє система показує підказку мобільним користувачам у форматі написи «Okay Google ... 15% of 80» і мікрофона-кнопки натиснувши на яку можна просто вимовити свій запит.

Голосовий пошук Google постійно розвивається і вдосконалюється. Так, у травні минулого року в пошуковому додатку з'явилася можливість навчилося видавати на деякі типи запитів готові голосові відповіді, а восени було введено кілька спеціальних голосових команд для планування подорожей. Трохи пізніше з'явилася можливість ініціювати процедуру пошуку платіжної інформації шляхом дотику до мікрофона і проголошення фраз «Мої рахунки на цьому тижні», «Покажи мені мої рахунки».

За припущенням фахівців, варто очікувати такого продовження розвитку сервісу, яке надасть можливість формування голосових підказок - аналогів автозаполняющімся письмовим підказкам в пошуковій рядок, які вже звичні при традиційному введенні запитів.

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.