Відгуки  >

Компанія «ControlStyle» успішно впоралась з усіма завданнями, поставленими при створенні сайту Уральської золотої фабрики: витримано стильове рішення дизайну, створена дуже зручна система адміністрування, що дозволяє оперативно оновлювати каталог...

Уральська золота фабрика,
Плашкіна Є.

Публікації  >

Новини  >  Інформаційне повідомлення

Довгі переговори між Yahoo і Microsoft (квітень нинішнього року) відкрили для пошукової системи Yahoo більш широкі можливості в плані пошукового співробітництва: так, якщо досі користувачі Yahoo могли бачити виключно результати видачі Bing (Microsoft), то зараз представники пошукача заявили про тестування інтерфейсу пошукової видачі Google.

Отримавши право вибирати різних пошукових партнерів, фахівці Yahoo зайнялися створенням найкращого користувацького досвіду, для чого час від часу проводяться тести з різними партнерами, у числі яких - поставщики пошуку і Google, зокрема.

Втім, розробникам Yahoo використовувати Google-інтерфейс не вперше: інтерфейс, надзвичайно схожий на гугловський для планшетів, тестувався в Yahoo наприкінці минулого літа, аналогічний тест був помічений і нинішньою зимою. Тепер, однак, ці експерименти не суперечать букві угоди Yahoo / Microsoft.

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.