Відгуки  >

Від імені всієї нашої компанії хочу сказати велике дякую за якісну роботу. Окреме дякую Миколі, а також дизайнерові, який працював з нашим замовленням за розуміння, терпіння. Працювати було дуже приємно. Не дивлячись на те, що знаходимося ми...

Турфірма «Верховий круїз»,
Золіна С. В.

Публікації  >

Новини  >  Інформаційне повідомлення

Довгі переговори між Yahoo і Microsoft (квітень нинішнього року) відкрили для пошукової системи Yahoo більш широкі можливості в плані пошукового співробітництва: так, якщо досі користувачі Yahoo могли бачити виключно результати видачі Bing (Microsoft), то зараз представники пошукача заявили про тестування інтерфейсу пошукової видачі Google.

Отримавши право вибирати різних пошукових партнерів, фахівці Yahoo зайнялися створенням найкращого користувацького досвіду, для чого час від часу проводяться тести з різними партнерами, у числі яких - поставщики пошуку і Google, зокрема.

Втім, розробникам Yahoo використовувати Google-інтерфейс не вперше: інтерфейс, надзвичайно схожий на гугловський для планшетів, тестувався в Yahoo наприкінці минулого літа, аналогічний тест був помічений і нинішньою зимою. Тепер, однак, ці експерименти не суперечать букві угоди Yahoo / Microsoft.

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.