Відгуки  >

Сайт ' Evergreen Nurseries ' був закінчений місяць тому. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що він наблизив до нас клієнтів. У новому сайті багато фотографій рослин, що дозволяє потенційним покупцям бачити те, що вони хочуть купити. Ми...

Evergreen Nurseries,
Таня Бишоп

Публікації  >

Новини  >  Реклама бізнесу в інтернеті (SEO, SMM і т.д.)

Підписано угоду про рекламу в мережі інтернет з компанією, що надає бухгалтерські послуги Brooklyn and Chestnut Ridge, NY CPA Firm | Michael Koloden CPA PC.

Основні напрямки діяльності: Tax Preparation, також такі сервіси як Tax Services (подткові послуги, в тому числі, підготовка податкових звітів для громадян США), Services For Individuals (бухгалтерські та податкові сервіси для фізичних осіб), Business Services (бухгалтерські та податкові послуги та сервіси для бізнесів) , новий розділ Expatriate Tax Services - для людей, які тимчасово або на постійній основі мешкають в країні іншій, але отримали громадянство США.

На сайті є багато корисних стеттей щодо податкових умов для різних категорій населення: Taxes for self employed (отодкування самозайнятих осіб), Taxes for consultants (отодкування консультантів), Taxes for contractors (отодкування підрядників) ін.

Завітайте на сторінку в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/MichaelKolodenCPA та Лінкедін https://www.linkedin.com/in/michael-koloden.

 

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.