Відгуки  >

Від імені всієї нашої компанії хочу сказати велике дякую за якісну роботу. Окреме дякую Миколі, а також дизайнерові, який працював з нашим замовленням за розуміння, терпіння. Працювати було дуже приємно. Не дивлячись на те, що знаходимося ми...

Турфірма «Верховий круїз»,
Золіна С. В.

Публікації  >

Послуги

Наведений нижче перелік послуг не є вичерпним, на Вашу вимогу ми розглянемо замовлення на будь-які інші послуги з цієї галузі.

Створення сайтів
Розробляючи web-сайти чи інтернет-магазини наша компанія використовує найновітніші досягнення у галузі інтернет-рішень.

SEO просування сайтів та Інтернет реклама маркетинг
Кожний комерційний сайт може перетворитися на ефективний бізнес-інструмент лише за умови, що він здатний донести інформацію про свої товари чи послуги до якомога більшої кількості зацікавлених відвідувачів (потенційних кліентів) у зрозумілому та зручному вигляді.

Мультимедіа-презентації
Кожна фірма може зіткнутися з необхідністю презентувати новий продукт, послугу чи взагалі свою компанію. У такому випадку найбільш вигідно представити необхідну інформацію у вигляді мультимедіа-презентації.

3D-анімація, відеоролики
Подекуди з рекламною метою буває значно цікавіше та перспективніше скористатися анімаційним відеороликом, аніж мультимедіа-презентацією.

Дизайнерські послуги
Ми надаємо різноманітні дизайнерські послуги у різних областях ужитку графіки, розробляючи і логотип компанії, і її фірмовий стиль, і дизайн листівки, і широкоформатний рекламний плакат, і багато-багато іншого.

Додаткові послуги
За необхідності ми можемо здійснювати технічну підтримку й інформаційне наповнення інтернет-сайта замовника довгостроково.

Специальні пропозиції
Специальні пропозиції, акції, знижки.

Останній проект: Tax time. Michael Koloden CPA PC is a full-charge CPA firm certified in NY and NJ, Brooklyn, and Chestnut Ridge, USA.

На початок сторінки© 2017 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.