Відгуки  >

Компанії давно був потрібний сайт, що відображає спеціфіку нашої діяльності. Деякий час ми перебували в повній впевненості, що в команди спеціалістів, здатної реалізувати такий специфічний проект швидко та за реальны кошти просто не існує...

KievRealty,
KievRealty

Публікації  >

Послуги

Наведений нижче перелік послуг не є вичерпним, на Вашу вимогу ми розглянемо замовлення на будь-які інші послуги з цієї галузі.

Створення сайтів
Розробляючи web-сайти чи інтернет-магазини наша компанія використовує найновітніші досягнення у галузі інтернет-рішень.

SEO просування сайтів та Інтернет реклама маркетинг
Кожний комерційний сайт може перетворитися на ефективний бізнес-інструмент лише за умови, що він здатний донести інформацію про свої товари чи послуги до якомога більшої кількості зацікавлених відвідувачів (потенційних кліентів) у зрозумілому та зручному вигляді.

Мультимедіа-презентації
Кожна фірма може зіткнутися з необхідністю презентувати новий продукт, послугу чи взагалі свою компанію. У такому випадку найбільш вигідно представити необхідну інформацію у вигляді мультимедіа-презентації.

3D-анімація, відеоролики
Подекуди з рекламною метою буває значно цікавіше та перспективніше скористатися анімаційним відеороликом, аніж мультимедіа-презентацією.

Дизайнерські послуги
Ми надаємо різноманітні дизайнерські послуги у різних областях ужитку графіки, розробляючи і логотип компанії, і її фірмовий стиль, і дизайн листівки, і широкоформатний рекламний плакат, і багато-багато іншого.

Додаткові послуги
За необхідності ми можемо здійснювати технічну підтримку й інформаційне наповнення інтернет-сайта замовника довгостроково.

Специальні пропозиції
Специальні пропозиції, акції, знижки.

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.