Відгуки  >

Від імені всієї нашої компанії хочу сказати велике дякую за якісну роботу. Окреме дякую Миколі, а також дизайнерові, який працював з нашим замовленням за розуміння, терпіння. Працювати було дуже приємно. Не дивлячись на те, що знаходимося ми...

Турфірма «Верховий круїз»,
Золіна С. В.

Публікації  >

Послуги  >  Створення сайтів

Розробляючи web-сайти чи інтернет-магазини наша компанія використовує найновітніші досягнення у галузі інтернет-рішень.

Процес створення сайту можна умовно розділити на чотири етапи:

  1. Проектування структури сайту.Структура сайту проектується відповідно до висунутих Замовником вимог.
  2. Розробка дизайну. Дизайн сайту розробляється повністю "з нуля" нашими дизайнерами, без використання широковживаних шаблонних макетів.
  3. Верстка сторінок. Верстка сторінок сайту передбачує представлення дизайна сайту у вигляді мови гіпертекстової розмітки XHTML. Протягом минулих років наша компанія здійснює верстку сторінок лише у найновішій та найвибагливішій редакції стандартів XHTML - XHTML 1.0 Strict. Зверстані сторінки обов'язково тестуються на коректність відображення у найбільш поширених інтернет-оглядачах, таких, як Internet Explorer, Mozilla, Mozilla Firefox, Netscape, Opera.
  4. Програмна реалізація сайта загалом. Програмна реалізація сайту базується, як правило, на набутку нашої компанії, а саме на системі управління змістом сайта CS Site Manager (система адміністрування). Проте в деяких випадках і вона може бути написана повністю "з нуля" спеціально до вимог нашого Замовника.

Насьогодні, ми одна з небагатьох компаній Києва та Єкатеринбурга, що пропонує розробку WAP-сайтів (спеціальні інтернет-сайти, оптимізовані для перегляду на мобільному телефоні). Такий сайт може вдало доповнити Ваш основний сайт, оскільки надає своїм відвідувачам мобільність та оперативність під час отримання важливої інформації.

Вартість послуг:

  • від 5000 гривень (залежить від складності).

 

 

Поточний проект: Solidarité Charente Ukraine Association Solidarité Charente Ukraine

На початок сторінки© 2024 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.