Відгуки  >

У компанію «ControlStyle» ми звернулися по рекомендації компанії «Фотомір-Вігорос». Дуже задоволені своїм вибором. Співробітники компанії «ControlStyle» молоді творчі люди, що йдуть в ногу з часом. В області дизайну і web-проектування вони...

Компанія «ДАСС-Єкатеринбург»,
Хілай В.

Публікації  >

Послуги  >  Мультимедіа-презентації

Кожна фірма може зіткнутися з необхідністю презентувати новий продукт, послугу чи взагалі свою компанію. Така потреба може виникнути і на період участі у якійсь виставці, конференції, семінарі, і на бажання презентувати своїм партнерам чи клієнтам подарунковий компакт-диск. В обох випадках найбільш вигідно представити необхідну інформацію у вигляді мультимедіа-презентації. У такому форматі напрочуд зручно акцентувати увагу глядячів виключно на необхідних ділянках змісту презентації.

Одного разу розроблена мультимедіа-презентація може неодноразово відтворюватися як для показу на великих аудиторних відеопроекторах, так і на экрані окремого монітора. З цієї причини вона являє собою досить економічне у співвідношенні ціна-якість рекламне приладдя, що повсякчас справляє належне враження на потенційних клієнтів.

Вартість послуг (Україна):

  • розробка мультимедіа-презентації — від 2700 гривень (залежно від обсягу публикованої інформації);
  • розробка мультимедіа-презентації, котра б мала функціональну можливість подальшого редагування і додавання інформації Замовником — від 5500 гривень.

Вартість послуг (Росія):

  • розробка мультимедіа-презентації — від 15000 рублів (залежно від обсягу публикованої інформації);
  • розробка мультимедіа-презентації, котра б мала функціональну можливість подальшого редагування і додавання інформації Замовником — від 30000 рублів.

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.