Відгуки  >

У компанію «ControlStyle» ми звернулися по рекомендації компанії «Фотомір-Вігорос». Дуже задоволені своїм вибором. Співробітники компанії «ControlStyle» молоді творчі люди, що йдуть в ногу з часом. В області дизайну і web-проектування вони...

Компанія «ДАСС-Єкатеринбург»,
Хілай В.

Публікації  >

Технології  >  Дизайн сайту, підхід до його розробки

Компанія «ControlStyle» у проектуванні дизайну інтернет-сайту дотримується таких правил:

  • Загальний обсяг графіки проектуємої сторінки не повинен перевищувати 50-60 кБ.
  • На випадок використання Flash-анімації на сторінці, її загальний обсяг не повинен перевищувати 200 кБ. Крім цього, має бути розроблено альтернативне представлення web-сторінки, без анімації (для відвідувачів, котрі не мають встановленого Flash-плейера).
  • Навігація по сайту, який проектується, має бути інтуїтивно зрозумілою користувачеві. Не припускається реалізація елементів навігації у Flash-роликові.
  • Не рекомендується створювати web-сайти повністю у Flash.
  • Для web-сайтів, що містять велику кількість інформації, замість основного шрифта рекомедується вживати шрифт із зарубками (гарнітури Times), а кольори тексту і його фону обирати найбільш контрастними між собою.
  • Інтернет-сайт, що проектується, має коректно відображуватися при розширенні екрану 800x600 пікселів та вище; при глибині кольору 256 кольорів та вище.

← До переліку технологій

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.