Відгуки  >

Сайт ' Evergreen Nurseries ' був закінчений місяць тому. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що він наблизив до нас клієнтів. У новому сайті багато фотографій рослин, що дозволяє потенційним покупцям бачити те, що вони хочуть купити. Ми...

Evergreen Nurseries,
Таня Бишоп

Публікації  >

Технології  >  Дизайн сайту, підхід до його розробки

Компанія «ControlStyle» у проектуванні дизайну інтернет-сайту дотримується таких правил:

  • Загальний обсяг графіки проектуємої сторінки не повинен перевищувати 50-60 кБ.
  • На випадок використання Flash-анімації на сторінці, її загальний обсяг не повинен перевищувати 200 кБ. Крім цього, має бути розроблено альтернативне представлення web-сторінки, без анімації (для відвідувачів, котрі не мають встановленого Flash-плейера).
  • Навігація по сайту, який проектується, має бути інтуїтивно зрозумілою користувачеві. Не припускається реалізація елементів навігації у Flash-роликові.
  • Не рекомендується створювати web-сайти повністю у Flash.
  • Для web-сайтів, що містять велику кількість інформації, замість основного шрифта рекомедується вживати шрифт із зарубками (гарнітури Times), а кольори тексту і його фону обирати найбільш контрастними між собою.
  • Інтернет-сайт, що проектується, має коректно відображуватися при розширенні екрану 800x600 пікселів та вище; при глибині кольору 256 кольорів та вище.

← До переліку технологій

Поточний проект: Светодиодное LED освещение, большой ассортимент и прямые поставки от светодиодных производителей

На початок сторінки© 2020 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.