Відгуки  >

Від імені всієї нашої компанії хочу сказати велике дякую за якісну роботу. Окреме дякую Миколі, а також дизайнерові, який працював з нашим замовленням за розуміння, терпіння. Працювати було дуже приємно. Не дивлячись на те, що знаходимося ми...

Турфірма «Верховий круїз»,
Золіна С. В.

Публікації  >

Технології  >  Дизайн сайту, підхід до його розробки

Компанія «ControlStyle» у проектуванні дизайну інтернет-сайту дотримується таких правил:

  • Загальний обсяг графіки проектуємої сторінки не повинен перевищувати 50-60 кБ.
  • На випадок використання Flash-анімації на сторінці, її загальний обсяг не повинен перевищувати 200 кБ. Крім цього, має бути розроблено альтернативне представлення web-сторінки, без анімації (для відвідувачів, котрі не мають встановленого Flash-плейера).
  • Навігація по сайту, який проектується, має бути інтуїтивно зрозумілою користувачеві. Не припускається реалізація елементів навігації у Flash-роликові.
  • Не рекомендується створювати web-сайти повністю у Flash.
  • Для web-сайтів, що містять велику кількість інформації, замість основного шрифта рекомедується вживати шрифт із зарубками (гарнітури Times), а кольори тексту і його фону обирати найбільш контрастними між собою.
  • Інтернет-сайт, що проектується, має коректно відображуватися при розширенні екрану 800x600 пікселів та вище; при глибині кольору 256 кольорів та вище.

← До переліку технологій

Останній проект: Еврейская майса о том, как бывает в жизни важно втретить Рэбе в нужное время

На початок сторінки© 2018 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.