Відгуки  >

Компанія «ControlStyle» успішно впоралась з усіма завданнями, поставленими при створенні сайту Уральської золотої фабрики: витримано стильове рішення дизайну, створена дуже зручна система адміністрування, що дозволяє оперативно оновлювати каталог...

Уральська золота фабрика,
Плашкіна Є.

Публікації  >

Наші роботи  >  Дизайн, графіка  >  Компанія KievRealty

Чергова робота нашого дизайнера (Lem) — обкладинка до DVD-диску для групи «Eutonazia Kordax», що грає у стилі «apocalyptic black metal». Наведемо цитату з авторського бачення ідеї та атмосфери проекту.

«...Не лишилося нічого... Безмовне, змертвіле місто, охоплене подихом апокаліпсису. Не треба й споглядати руйнування, кров, смерть аби відчути безмежість та велич усього, що відбувається. Крижана космічна синя хвиля ось-ось затьмарить місто й лише величний космос спостерігає за краєвидами конаючого світу. Але ж чому? Чому таке сталося? Відповідь на ці запитання лишиться назавше в пам'яті того, що було людиною, а зосталося блідою тінню майбутнього з відображенням усього людства. Вона невзмозі навіть озирнутися й нажахнутися своїм витвором. Лише дитячі кубики, закарбувавши слово «мрії» нагадують їй, якими по-дитячому нерозважливими були її сподівання й прагнення, що призвели до невиправного...».

Eutonazia Kordax, обложка DVD-диска

Основні графичні рішення:

  1. Зображення завмерлого міста без ознак руйнування, оскільки апокаліпсис являє собою дещо значно глибше, аніж просто руйнація та смерть, це дещо німе, величезне, величне. Апокаліпсис настав мовчки, не відбулося нічого руйнівного, просто зникло життя...
  2. Фоном виступає зображення планети й космічного неба (як символ глобальності висвітлюваної теми й мізерності загибелі одного міста у масштабах всесвіту.
  3. Людина — безликий, напівпрозорий контур — потупилася в землю, сидячи на дорозі, що виходить з міста. Символізуючи ціле людство, вона не має віку, індивідуальності — це може бути абсолютно будь-яка людина.
  4. Кубики символізують мрії. Дитяча іграшка зображує, наскільки нерозважливими буваютть бажання людини, та наскільки невиправними і глобальними можуть бути наслідки здійснення таких бажань.
  5. Чорно-синя кольорова гамма. Холодний, позбавлений життя колір підкреслює атмосферу апокаліптичності, а також додає деякої «футуристичності» зображенню.

Поточний проект: Solidarité Charente Ukraine Association Solidarité Charente Ukraine

На початок сторінки© 2024 ControlStyle, просування та розкручення сайтів, Київ.
Створення та розробка сайтів, Київ.